Çözüldü ASUS X515JP 16 GB RAM Takviyesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

XuaQL

Decipat
Makaleler
1
Sistem özelliklerim aşağıda yazıyor ve sanırım belli bir şeyden sonra anakart desteklemiyor CPU-Z programında şu yazmakta

Screenshot_1.png

Sistemime 16 GB RAM takarsam uyumsuzluk olur mu?
Eğer sorun olmuyorsa 16 GB RAM önerisi de yapabilirsiniz bütçe sorun değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır uyumsuzluk olmaz en fazla 24 GB RAM destekliyor şu RAM'i alabilirsiniz. Almadan önce Memory sekmesinden fotoğraf atar mısınız?

Son düzenleme:
Çözüm

Bildiğim kadarıyla attığım linkteki RAM uyumlu ama size önerim linkteki sitenin müşteri hizmetlerine PC tam ad vererek uyumluluk hakkında bilgi almanız. Sizin PC'nin bir diğer modelini destekliyor ama sizin cihazınızı uyumluluk listesinde göremedim başka satıcı da yok. Emin olmak için bence deneyin sorun çıkmasın ben o arada biraz daha bakınayım.

Son düzenleme:
Bildiğim kadarıyla attığım linkteki RAM uyumlu ama size önerim linkteki sitenin müşteri hizmetlerine PC tam ad vererek uyumluluk hakkında bilgi almanız. Sizin PC'nin bir diğer modelini destekliyor ama sizin cihazınızı uyumluluk listesinde göremedim başka satıcı da yok. Emin olmak için bence deneyin sorun çıkmasın ben o arada biraz daha bakınayım.

Tamamdır teşekkür ederim.

Geri
Yukarı