Asus x51rl'ye Mac kurulur mu?

fatih gündüz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende asusx51rl marka laptop var.
Özellikleri:
  • İşlemci:dualcore
  • Ekran kartı:ati1100
Anakart modelini bilmiyorum.
Kurulum yapılabilir mi? Yapılırsa nasıl? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyumsuz olan donanım hakkında bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim. Birde yeni bir laptop almayı düşünüyorum. Alacak olduğum bilgisayara mac kurmak istiyorum. Mac ile uyumlu, fiyatı 1000TL-2000TL arasında olan laptop öneririseniz sevinirim. Saygılarımla.

Ekran kartınız uyumsuz. Bir de cihaz eski vs vs. Eski OS X sürümleri kurulsa bile randıman alacağınızı sanmıyorum. Yeni bir cihaz ile daha fazla performans alırsınız. Bu cihaz mesela uyumlu genel olarak:

Asus X550JK-XO012D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da aynı gün kargo kredi kartına taksit imkanı notebook modelleri - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , hp bilgisayar

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı