ASUS X541UJ-GO453 hangi tür SSD'ler ile uyumlu?

• Konuyu başlatan G-eazy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B
G

G-eazy

Ziyaretçi
Marka model araştırması yaptım fakat hangi türleri desteklediğini net bilmiyorum.
Laptop özellikleri:

Son düzenleyen: Moderatör:
Direk takamazsınız, çevirici kullanmanız gerekir ama çok gereksiz olur. Ayrıca bağlantı hızı Sata 3 ile sınırlı olacağı için M2 Ssd hızına (2000-3000 olanlara) ulaşamazsınız.
Sata 3 SSD'lerde tam performans alabilecekmiyim peki? Yanlış hatırlamıyorsam şuanki harddiskin bilgilerinde sata 2 olduğu yazıyordu.

Burda cihazımdaki hdd'nin sata 2 olduğu yazıyor fakat Sata 3 bir SSD'de cihazımın tam performans alıp alamayacağını anlamamızın yolu bu değil galiba?
Eki Görüntüle 444641
Firmalar Sata III bağlantı olsa bile Sata II Hdd koyabiliyorlar. Benim kullandığım laptopta 5200u işlemci var ve Sata III destekliyor. Sizin de sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Firmalar Sata III bağlantı olsa bile Sata II Hdd koyabiliyorlar. Benim kullandığım laptopta 5200u işlemci var ve Sata III destekliyor. Sizin de sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum.
Peki siz hangi marka model sata 3 SSD ile hangi okuma yazma hızlarına ulaşıyorsunuz o laptopta?

Peki siz hangi marka model sata 3 SSD ile hangi okuma yazma hızlarına ulaşıyorsunuz o laptopta?
Gigabyte SSD 240GB 500 MB/s - 420 MB/s 2,5" SATA GP-GSTFS31240GNTD kullanıyorum.
Okuma: 510 Yazma: 470 aldım şuan yaptığım testlerde, daha üstüne çıktığı da oluyor. Firma da zaten 500/420 vaat ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…