ASUS X542UR için SSD önerisi

byMyzz

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştirici
M.2 desteği var diye biliyorum ancak ne destekliyor ne desteklemiyor tam bilemediğimden size sormak istedim. Sadece Windows kurulacak bilgisayar hızlı çalışsın diye. 120-128 GB yeterli. Önerilerinizi bekliyorum. Ucuz yollu olması tercihim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı laptop'a sahibim. Geçtiğimiz sene bu zamanlarda HP S700 modelini alıp taktım. Sorunsuz ve iyi bir şekilde çalışıyor.

Laptop'u klavye vb. söktükten sonra sol alt kısımda portu görebilirsiniz. Yerleştirip bir vida uygulamanız yeterli.
Bir sorun yaşarsanız danışabilirsiniz.

Not: SATA M.2 destekli, alıştığımız NVMe M.2 değil.

Aynı laptop'a sahibim. Geçtiğimiz sene bu zamanlarda HP S700 modelini alıp taktım. Sorunsuz ve iyi bir şekilde çalışıyor.

Laptop'u klavye vb. söktükten sonra sol alt kısımda portu görebilirsiniz. Yerleştirip bir vida uygulamanız yeterli.

Fiyat olarak uçuk vaziyette Sata M.2 dediğiniz bu öyle değil mi ?

Hocam bende aynı SSD'in 500 GB alacağım ama M2 versiyonunu. Laptop aynı. 500 GB'lik olanını destekler mi?

Bildiğim kadarıyla hayır.
Hocam sitesinde felan mı yazıyor acaba desteklemiyor diye ? Ssd nin yorumlarina baktım da mağazalarda.Biri aynı laptop için taktım sorunsu çalışıyor yazmışti.

Hocam sitesinde falan mı yazıyor acaba desteklemiyor diye? SSD'nin yorumlarina baktım da mağazalarda. Biri aynı laptop için taktım sorunsu çalışıyor yazmışti.

Bu arada ASUS yetkilileri ile gorustum. 510 GB'a kadar M.2 SATA SSD desteği mevcutmuş. Herhangi bir marka sınırlaması da yokmuş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı