ASUS X542ur yavaşlaması

PapyonluKedi

Hectopat
Herkese merhabalar,

ASUS X542ur laptopum var özellikleri i5 7200u 8 GB RAM 930MX ekran kartım var. Önceden ETS 2 MP de yüksek normal aralarında 1080p kayıt açıkken 60 FPS sabit alıyordum, sonradan bir şeyler oldu. 1366x768 da düşük ayarlarda zar zor 60 FPS bile alamıyorum. Sabit 1080p yüksek ayarlar Minecraft 100-120 FPS arası iken şu an 768p de düşük ayarlarda 80 FPS de sürekli takılmalar donmalar oluyor. Bunun yüzünden 2 kere bilgisayarımı Windows yedeklemeden sıfırladım ama hala aynı ve diğer oyunlarda da aynı bilgisayar geç acılmaya başladı donmalar takılmalar başladı. Bunun sebebi nedir? Bana yardımcı olabilecek birisi var mı oyun zevkim iyice gidiyor bana iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de 920M versiyonlusu var nasıl ETS 2 Online da yüksek ayarlarda bir de kayıt açıkken 60 FPS alıyordunuz aşırı saçma çoğu YouTuber'larda bile onlinde kalabalık ortamda FPS düşüyor.

Ben de 920M versiyonlusu var nasıl ETS 2 Online da yüksek ayarlarda bir de kayıt açıkken 60 FPS alıyordunuz aşırı saçma çoğu YouTuber'larda bile onlinde kalabalık ortamda FPS düşüyor.

Evet doğru genellikle şehir merkezlerinde giriş cıkışlarında olur ama normal yolda bile düşüyor bunun sebebi başka bir şey olmalıdır iyi günler.

Geri
Yukarı