ASUS X550JK-XO012D Çok Isınır mı?

Cihazın tek eksiği HDD. Biraz sıkıntılı fakat i7, i5 diye ayırmak doğru değil. İçindeki işlemci gayet yeterli. Alırken 100 TL'de bir soğutucuya verirseniz sorun yaşamazsınız.

alma kardeşim parana yazık sakın alma ben aldım bin pişmanım ısınmak ne kelime yanıyor bilgisayar ve çok kasıyor bu modeller arızalı ve iade de almıyorlar satmaya da devam ediyorlar aldığın mal elinde patlıyor kısaca asus u bana çok övdüler al dediler ama gerçekten 2 milyar parayı sokağa attım 5-6 ay kullandıktan sonra sorun çıkarsaydı keşke aldığım ürün 2 inci ayında cortu çekti gerçekten çok kalitesiz bir ürün kim ne derse desin inanma millet sanki para alıyor asus dan bana inanmıyorsan aç bu modelin fan sayfasını ordada aynı şeyleri göreceksin hatta şöyle yap aynı kişiler ilk 1 ay övgü dolu şeyler yazıp 2 inci ayında allah belasını versine çeviriyor yorumlarını çok kısa ömürlü bir ürün dediğim gibi bu modeller sıkıntılı alternatif bir ürün bak
şu an sana öyle büyük bir iyilik yaptım ki tahmin bile edemezsin 1750 tl paran cebinde kaldı

alma kardeşim parana yazık sakın alma ben aldım bin pişmanım ısınmak ne kelime yanıyor bilgisayar ve çok kasıyor bu modeller arızalı ve iade de almıyorlar satmaya da devam ediyorlar aldığın mal elinde patlıyor kısaca asus u bana çok övdüler al dediler ama gerçekten 2 milyar parayı sokağa attım 5-6 ay kullandıktan sonra sorun çıkarsaydı keşke aldığım ürün 2 inci ayında cortu çekti gerçekten çok kalitesiz bir ürün kim ne derse desin inanma millet sanki para alıyor asus dan bana inanmıyorsan aç bu modelin fan sayfasını ordada aynı şeyleri göreceksin hatta şöyle yap aynı kişiler ilk 1 ay övgü dolu şeyler yazıp 2 inci ayında allah belasını versine çeviriyor yorumlarını çok kısa ömürlü bir ürün dediğim gibi bu modeller sıkıntılı alternatif bir ürün bak
şu an sana öyle büyük bir iyilik yaptım ki tahmin bile edemezsin 1750 tl paran cebinde kaldı
Arkadaşım bende aynı laptop var ama dediğin sorunların bir tanesi bile yok.Bilgisayarı düzgün kullanırsanız hiç bir sorun olmaz.GTA 5 very high'da 50 fps alıyorum kardeş değerlere pek bakmadım gerekte yok çünkü okadar da ısınmıyor yok yanıyor falan demiş arkadaş gönül ferahlığıyla alabilirsin 8gb modelini almanı tavsiye ederim.

Forumlara bakarak konuşacak olursak çok büyük yanılmalara düşeriz. Ben sosyal de çoğu zaman bu fiyat aralığı içerisinde Recep Baltaş'ın bu laptopu önerdiğini de gördüm ve ayrıca kendim de kullanıyorum. @edosutcu Senin yaptığın tamamıyla karalamak saçma bir yorum yapmışsın. Her laptop ısınır. Ben arkadaşımın MSI GE60 model laptopun da ve kendi laptopumda da Battlefield 4'ü oynadım. Sıcaklıklar neredeyse hemen hemen aynıydı. Kullanmadığınız ürün hakkında yorum yapmamanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı