Asus X550JK XO012D Laptop

Mehmett Can

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı
-Merhaba arkadaşlar 1 aydır Laptopları takip ediyorum.
Bu -> http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=10039
Laptop çıkmadan önce Bu laptop'u almayı düşünüyordum ->
Asus X550LN XO007D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , hp bilgisayar

Şimdi Asus X550JK XO012D Çıktığı için onu almayı düşünüyorum ALLAH'ın izniyle.

Sizlerden eğer elinize geçtiyse kullandıysanız Bilginiz varsa Bilgi İstiyorum Nasıl bir Laptop Oyun Performansı Nasıl ?

-BF 4
-Call Of Duty Ghost
- Crysis 3
- Watch Dogs gibi Oyunları Hangi Kalitede Oynatır.(Hight,Ultra ?)

Cevaplarsanız Sevinirim

Not: Asus X550JK XO012D +4 GB @Egemen önerdiği Ramide alıcağım.

Not: 2 Laptop'uda Sağolsun @Egemen Önerdi.
-

Watch Dogs : High
Call of Duty Ghosts : High- Ultra
Crysis 3 : High
BF 4 : Ultra

Daha önce de söylediğimiz gibi bu bütçede X550JK'dan daha iyi oyun performansı verebilecek bir laptop yok.

@Egemen Ebrar Bilgisayar Güvenilir midir eldende satışları varmış Asus X550JK-XO012D Notebook ?

Araştırdım gelen yorumlar güzel ebrar bilgisayar hakkında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ebrarın sitesinde ram slotu 2 Max ram 16 gb ram olarak güncellendi. Başka bir forumda alan kullanıcı ısınma olmadığını söyledi.

Evet gidip alabiliyormuşsun. Ordan da alabilirsin.

Max 16 GB mı gerçekten mi ?

Ben max 8 GB olarak biliyordum.

Gerçekten Max Bellek 16 GB yazıyor teknik özelliklerde.
Asus X550JK-XO012D Notebook

Haydi gözünüz aydın Gerçekten çok iyi laptop bu fiyata. Oyunları ultra high karışık oynatacaktır. Ekran kartının rahat 4 sene gideri var ayarları düşüre düşüre.

Max 16 GB olması iyi oldu iyi olduda şimdi ben buna uygun Ramleri nasıl bulacagım @Egemen Yardım edebilirmisin ?

@ALoNeDarK Sağolasın

Bana sorarsan 8 GB'dan fazlası son derece gereksiz. Bahsettiğimiz 4 GB RAM'i alıp 8 yapmanız yeterli.

@Fuxury Bazı forumlarda Tek slot olup ram takviyesi için 4 GB çıkarıp 8 GB takmanız lazım diyorlar Ebrar ise 2 slot oldugunu max 16 GB oldugunu yazıyor anlamadım ki ?

@Egemen 16 GB'ı ilerisi için düşünüyorum zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…