Asus X550JX CS: GO Kasma Sorunu

Seccad Karaköz

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Oyun normalde en son ayarlarda 100 Fps' in altına düşmezdi şu sıralar 30 Fps' in üstüne çıkmıyor. Oyunun ayarlarını en düşüğe bile alsam 30 Fps' i geçmiyor. Sırf bu sorunu düzeltmek için format attım. Oyuna birkaç girişimde normaldi sonradan tekrar aynısı oldu. Oyunum orijinal Steam' den aldım, işletim sistemim Windows 10 Pro 64 bit. Ekran kartı sürücüm günceldir sadece SM Bus Denetleyici' si diye bir şey var bilinmeyen aygıtlar bölümünde.
Not: Bilgisayarım Asus X550JX-XX099D
Not 2: Dikey eşitleme kapalı

Windows 10 sürümüne geçtikten sonra mı FPS düşüşü yaşadınız yoksa ekran kartınızı güncelledikten sonra mı ?
Aslında Windows' u kurar kurmaz güncel sürücüyü indiriyorum hiç denemedim sürücüyü kurmadan açmayı. Bilgisayarı alalı zaten 1 hafta falan oldu başta Windows 8.1 kurmuştum çok fazla oynamadım Windows 8.1' de ama FPS düşüklüğü yoktu.

Görev yöneticisinden kullanmadığın uygulamaları kapatabilirsin başlangıç süresini kısaltmak için. Yada hepsini kapat, tamamen senin isteğine bağlı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı