ASUS X550JX-XX097H Nasıldır?

yakupcayan

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle iyi sosyaller. Sormak istediğimbir kaç soru var.
1- Bu iki linkteki notebook aynı mı?
ASUS X550JX-XX097H Notebook - X550JX-XX097H , 2015 asus notebook, asus x550jx dizüstü2015 modelleri, asus X550JX-XX097H notebook, 2015 asus notebook modelleri, oyun asus, Notebook, Asus Laptop, Asus asus x serisi laptop, asus x serisi laptop fırsatları, asus x serisi laptoplar,X550JX-
ASUS X550JX CORE İ7 4720HQ 2.6GHZ-8GB RAM-1TB HDD-2GB-15.6"W8.1 NOTEBOOK
2-Eğer aynı notebooklarsa neden aralarında bu kadar fazla fiyat farkı var?
3-PC Depo güvenilir midir?

Yakın zamanda bu notebook'u almayı planlıyorum. Kullananlar, bilgi sahibi olanlar var ise lütfen olumlu, olumsuz yanlarını yazarsanız sevinirim.

Tekrar iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gtx 950m çoğu oyunda ortalamanın üzerinde fps verir mesela gta 5 battlelied4 crysis3 middle earth shadow of mordor bu oyunlarda high ta 30 fps alabiliyorsun ama biraza daha araştıma yapa bilirsin 3300 tl ye daha iyi birşeyler bulabilirsin veya 2500 civarı gtx 850m gtx950m li birşeyler bulabilirsin

Pc depo güvenilirdir şuan stokta olmadığı için eski fiyattır o diye düşünüyorum dolar yükseldiği icin laptoplarda yaklaşık %15 lik artış oldu fiyat araştırması için ürünü googldan aratabilirsin

Gtx 950m çoğu oyunda ortalamanın üzerinde fps verir mesela gta 5 battlelied4 crysis3 middle earth shadow of mordor bu oyunlarda high ta 30 fps alabiliyorsun ama biraza daha araştıma yapa bilirsin 3300 tl ye daha iyi birşeyler bulabilirsin veya 2500 civarı gtx 850m gtx950m li birşeyler bulabilirsin

Pc depo güvenilirdir şuan stokta olmadığı için eski fiyattır o diye düşünüyorum dolar yükseldiği icin laptoplarda yaklaşık %15 lik artış oldu fiyat araştırması için ürünü googldan aratabilirsin

Çok teşekkürler.

Laptop ? Ultrabook ? Tablet ? Notebook | Ebrar Bilgisayar Sizce bu bilgisayar nasıl peki? Az çok aynı özellikler ama GTX960M var. GTX950M'den ne kadar iyidir?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı