ASUS X550JX-XX099D Kullanıcı İncelemesi

GTA 4'de ne tarz bir sorun yarattı? Biliyorum oyun optimizasyon kurallarının içini halletmiş! Bir oyun ama nasıl bir sorun çıktı merak ettim. GTA 4 VE GTA EFLC bitirmeyi planlıyordum da.

GTA 4'de ne tarz bir sorun yarattı? Biliyorum oyun optimizasyon kurallarının içini halletmiş! Bir oyun ama nasıl bir sorun çıktı merak ettim. GTA 4 VE GTA EFLC bitirmeyi planlıyordum da.

Vallaha aynısını ben de planladım. Herkeste aynı olur mu bilemiyorum belki de Windows 10'la alakalı bir şey de olabilir. Oyun en yüksek ayarlarda da en düşük ayarlarda da fps düşüşü yapıyor ani bir şekilde. GTA V'te aynı sorun yok. Büyük ihtimal optimizasyonla ilgili o yüzden.

Aynen optimizasyonla ilgilidir ozaman. Ozaman ben bir Windows 8.1 Orjinal sürüm kurarım dener video atarım. Gta 5 de Very High de hafif kasma bile olmadan çalıştı di mi? Bir sürü oyun var sanırım sende. Sorun yaratmıyordur umarım???

Tık demiyor kardeşim yalnız 3-4 saat gibi çok uzun süre oynayınca azıcık soğutmak gerekiyor.
Ben de GTA V, FIFA 15, NBA 2K15, F1 2015, MAFIA II, PES 16, Far Cry 3, Outlast, ETS2 var.

Olsun o kadar da sorun değil Umarım yakın zamanda alırım

Oyun oynarken (GTA5, CS:GO Gta 4) de pc nin kendi klavyesi basmamazlık yapıyor mu? Yoksa rahatça yattığın yerden oynanabiliyor mu? Klavye kalitesiz denince şüphelendim. Benim HP bilgisayar öyle yapıyor da

Oyun oynarken (GTA5, CS:GO Gta 4) de pc nin kendi klavyesi basmamazlık yapıyor mu? Yoksa rahatça yattığın yerden oynanabiliyor mu? Klavye kalitesiz denince şüphelendim. Benim HP bilgisayar öyle yapıyor da

Yok öyle bir problem olmadı bende.

Bende bu bilgisayardan düşünüyorum ancak arkadaşım incelemeye gittiğinde bilgisayar yanıyor demişti. Sizden ricam uzun süreli bir oyun testi yapsanız hem kasadaki sıcaklık hem de Afterburner ile sıcaklık değerlerine bakar mısınız? Hayırlı olsun.

Adam sizi kazıklamak için başka bir model kazıklamak istemiş olabilir. Buyüzden size yanlış bilgi vermiş. Belki de ordaki model yanıyordur. Ama kesinlikle bu pc yanmaz ısınmaz. Çok zorlamak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…