Asus x550LN Ekran Kartı Sorunu

Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba,

Asus x550ln-xo007d dizüstü bilgisayara sahibim. Ekran kartı sürücülerimi güncellediğim zaman performansta inanılmaz bir düşüş gerçekleşiyor. Sebebini çok araştırmama rağmen, fan temizliği yaptım, bakım yaptım, OC gibi değerleri sistem tarafından varsayılana getirdim fakat bir değişim yok. FPS cs:go isimli oyunda aynı ayarlarda 200 iken 30 a düşüyor. Nvidia GT840m ekran kartına sahibim,
344.75 numaralı sürücüde hiçbir sorun yaşamıyorum fakat, 344.75 dahil olmadan bütün üst sürücülerde performansım düşüyor ne yaptım ne denediysem bir değişiklik yok. Bir bilgisi olan veyahut çözüm önerisi verebilecek arkadaşlar var mı? Sormak istediğiniz birşey olursa konu altından sorarsanız anında cevaplayacağım teşekkürler.

@Recep Baltaş
Recep Bey, ve bilgili arkadaşlar bir yardım edin lütfen. Nvidia sürücüsünü hangi sürüme yükseltirsem yükselteyim, fps değerlerimde ciddi bir düşme söz konusu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı