Asus X550VX İnternete Erişememe ve Diğer Aygıtlarda Ünlem Sorunu

cakirtmr

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bugün Asus X550VX model freedos laptop elime ulaştı ve technopat sayesinde windows10 kurulumunu yaptım. Deneme sürümünü kurdum şimdilik. Fakat bi takım problemlerim var. İnternete erişim sağlayamıyorum. Güncelleme denetlemesinde güncelleme var fakat yüklemeler başarısız oluyor sürekli.

Aygıt yöneticisinde 'Diğer Aygıtlar' sekmesinde komple ünlem var. Sürücülerin hepsini buradan eksiksik ve sorunsuz şekilde kurabilir miyim? Ve bilgisayar sanki performanslı çalışmıyor. Güncelleme indiriyor hala belki o yüzdendir ama emin değilim. Ayrıca C ve D şeklinde 2 bölüm oluşturmama rağmen bu bilgisayar sekmesine girdiğim zaman sadece C gözüküyor. Yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler, saygılarımla...

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz aceleci davranmışım sanırım. Ünlem kalmadı, performans gayet yerinde, internet erişimi sağladım. Fakat şimdi de anlamadığım bi şekilde bilgisayar yavaş açılıyor ve CsGo gibi bi oyunda anlık takılmalar yaşıyorum nadir de olsa. Üstelik düşük çözünürlük düşük ayarda. Arzu eden olursa sistem özelliklerimi yazarım. Hatta Asus x550vx bilen biliyordur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı