Asus X550VX Laptop Satılmalı mı?

Daha fazla  
Aslında bilgisayardan memnunum fakat artık oynadığım oyunlarda zorlanmaya başladı. Acaba satıp yeni bir sistem kurmalı mıyım? Ve satarsam ne fiyata gider? Hiçbir sıkıntı yaşamadım, sadece bir defa şarj aleti bozuldu onda da servise gönderdim. Bunun dışında servise sadece temizlenmesi için gitti.

İşlemciniz ve ekran kartınız kötü değil fakat yeni oyunları oynamak dediğiniz gibi zor oluyordur. 3000-3200 civarına satılıyor laptopınız. Ben tam değer biçemem ama önce fiyatlara bir bakın ona göre bir fiyat belirleyin.

Ben olsam satmazdım. Veya konsola geçerdim. Çünkü sağlam bir oyun bilgisayarı istiyorsanız en az 8 bin lirayı gözden çıkarmanız gerekecek.

İlk bilgisayarımdır kendisi kutusundan sorunlu çıktı çok uğraştım iade için. Kuzenimde aynı sorunu yaşadı o modelle. Benimde 1050'li Monster şarj yeri yandığı için tamir gördü Bilgisayarım çok iyiydi ama masaüstü sistem için sattım onu. 3200'e sattım aldığımda ise 3900'dü. Hemen satılsın diyorsan sende o fiyatlara koyabilirsin bence. Ama ihtiyacımı karşılar diyorsan satma kullan çünkü o fiyatlara o model laptop zor şu aralar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı