Asus X550VX mi, Msi gl62-6qd-079xtr mi, Monster Abra A5 V6.1.3 mü ?

Efsane grafikleri olacakmış diye biliyorum uncharted 4 un kinden kat kat iyi düşünsene ;-) ;-)

Sigurvegarinn fikrimi degistirdim bende bunu alacagim 800 dolara amazonda buldum yani 2300 tl. Linki bu

http://www.amazon.com/Dell-15-6-Inc...=2025&creative=165953&creativeASIN=B015PYYDMQ

Ben ama hic amazondan bisey almadim ama mantik n11 gibiymis bir bakabilirmisin satici guvenlimi diye ben hic anlamiyorum bu konulardan bide gumrukte ek ucret odetirlermi ya da dayim avusturyada yasiyor sence ona soyliyeyim o orada alip bana mi getirsin.

Gümrük vergisi ödemek zorunda kalırsın. Bunların yanı sıra klavyede Türkçe karakterler olmaz onuda belirtiyim. Ulusarası garantide 1 yıl olur.

Aynen hocam belli bir fiyat üzerinde amazon, ebay gibi sitelerden alışveriş yapmak ucuza gelmiyor ne yazıkki. ademcal kardeşimiz her şeyi açıklamış zaten.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı