Asus X550VX SSD Önerisi

Cenk Karasol

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar X550VX sağlam bir laptopum var. Intel i7 7700HQ işlemcim var. 12 GB DDR4 2400 MHz RAM var. SSD yok. SSD olmadan 17 saniyede açılıyor canavar. Şimdi bütçe hiç önemli değil canavar gibi SSD alip takmak istiyorum. 2 sorum var.
1. Neler değişir artısı ne olur bu laptopa ?
2. Hangi SSD tipini seçeceğimi bilmiyorum hangisi olur laptopa ?

Anakart Intel Kaby Lake HM175. Şimdiden herkese teşekkürler :)

Fazla artısı olacağını sanmıyorum 17 saniyede açılıyorsa. Benim Samsung SM-951 bile 50 saniyede açılıyor. Ama muhtemelen seninki yeni formatlı olduğu için 17 saniyede açılmıştır. HDD'ler daha çabuk yavaşlıyor. O yüzden tavsiyem OCZ Trion 150. Bu SSD ile Windows 10'um 8 saniyede açılıyordu. Bütçe sorunun yoksa 850 EVO tavsiye ederim.

Merhabalar X550VX sağlam bir laptopum var. Intel i7 7700HQ işlemcim var. 12 GB DDR4 2400 MHz RAM var. SSD yok. SSD olmadan 17 saniyede açılıyor canavar. Şimdi bütçe hiç önemli değil canavar gibi SSD alip takmak istiyorum. 2 sorum var.
1. Neler değişir artısı ne olur bu laptopa ?
2. Hangi SSD tipini seçeceğimi bilmiyorum hangisi olur laptopa ?

Anakart Intel Kaby Lake HM175. Şimdiden herkese teşekkürler :)
17 saniyede açılması garip bendede aynı laptop var i7 6700hq ilemci ve 2133 mhz ram ile 6 saniyede açılıyor ssd yok

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı