ASUS X550VX yanık kokusu

jason frank

Hectopat
Daha fazla  
ASUS marka modelıde X550VX DM324d olan bir laptop satın aldım. İsletım sıstemını(Win 10 pro) kurdum. Sonrasında ise ASUS PC ile verdigi drıver aplıtıcıon CD var. onu kurmak için DVD bolumune taktım ve kurmaya basladım. Bır cok kez PC kenıdın actı kapattı yanı restat attı. Kurulum olurken yaklasık 10 15 kere ve bu esnada fan dan yanık kokusu geldi ve o koku git gide azaldı PC'nın calısmasında sorun olusmadı. Bır sıkıntıyla karsılasmadım ama ılk kullanımımda boyle bır kokunun fan delıklerınden gelmesi kafamı karıstırdı canımı sıktı ve cd calıskırken pc cok ses cıkardı gurultusu fazla.
Arkadaslar sizce bu cok onemli bişey mı ? Servise veriyim mi? 2yıl garantisi var yada belli bir mudddet bekleyip koku durumu devamı veyahut PC'de anormallikler olursa mı vereyim? Daha yeni aldım PC'yi?

Şimdiden cok tesekkur edıyorum.
Cevaplarınız ve görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi siteden aldın bilgisayarı.Benimde aynı marka asus x550vx dm324d çarşamba elime ulaştı win8 kurdum lol gibi bir oyunda takılıp kitlenme oldu bu kitlenme sırasında fandan aşırı ses çıkıyordu daha sonra win10 yükledim denedim aynı kitlenme yine meydana geldi şuan geri yolladım değiştirme talebinde bulundum ama baktığım kadarıyla bu marka hep böyle sıkıntı veriyormuş.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı