ASUS X552EP-SX007H nasıldır?

kezzap42

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 1500 TL bütçem var bu fiyatlara lenovo z510 almayi düşünmüştüm bilgisayarı oyun amaçlı kullanacağım fakat her götürdüğüm yerde oyun oynamayacagim genelde evde yani bende düşündüm ki 900-1000 TL Ye işimi görecek bi Laptop alayım geri kalan parayada bi ps3 alayım diye düşündüm. 900-1000tl bilgisayar diablo 3 metin2 dota 2 league of legends vb RPG oyunları kasmadan rahat oynatsin call of duty modern Warfare crysis 2 pes 2013 2014 gibi oyunları da minimum ayarlarda oynatsin bana yeter yani maksat Laptop yanındayken canım sıkılırsa açayım bi pes atayım bi cod, bi gta 4 oynayım yada bf2 veya bf3 tabi min ayarlarda bu fiyata ASUS X552EP-SX007H NOTEBOOK - Teknosa en uygun bunu buldum sizce nasıl?

Son düzenleme:
yanlıs bı bılgı vermek ıstemem ama apu kullanılıyor metın2 cok rahat onatır metın 2 fazla grafık oyunu deıl ama crysıs grafık oyunu yanı crysıs de fps bıraz dusebılır

yanlıs bı bılgı vermek ıstemem ama apu kullanılıyor metın2 cok rahat onatır metın 2 fazla grafık oyunu deıl ama crysıs grafık oyunu yanı crysıs de fps bıraz dusebılır
Evet apu daki kart amd 8330 diye bir kart ama haricen kartı da mevcut 8670m bu fiyatta diğer Notebook lara baktım çoğunda harici kart takılı değil ve Celeron Atom Pentium apu kullanıyor hd4000 Serisi grafik çipi var çoğunda. Ben çift ekran kartı olduğu için sıkıntı çıkarmaz diye düşündüm zaten 1500 TL lik bi lenovodada HD 4000 Serisi kartlı i5 apu ve nvidia 7xx Serisi grafik Kartı mevcut. Birçok pc böyle.

Merhaba ben asus x552ep-sx007h kullanıcısıyım ve gta 5'i medium modlarda mükemmel bir şekilde ve crysis 3'ü yüksek ayarlarda akıcı oynatıyor. APU diye almamazlık yapma oyunlara girdiğinde RADEON HD 8670M GPU suna geçer zaten bu pc oyun seviyesinde bir pc! DİKKAT lenovo aşırı ısınıyor! Günde 1 kez blue screen hatası verirse iade kabulu yok!!!

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı