Asus X552V Mavericks 10.9.3 Problemi

NaokoTakeuchi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
2 günden beri Bilgisayarıma Mavericks kurmaya çalışıyorum başarılı bir şekilde kurabiliyorum, Lakin; Ne ses var,Ne Internet. Ethernet kablosu ile denedim gene olmadı. Asus Mavericks yükleyebilen ve bu sorunları aşmış olabilen varsa bana yardımcı olabilir mi ?

Internet bağdaştırıcısı;
Qualcomm Atheros AR9485WB-EG Wireless Network Adapter

Ses için;
Realtek High Definition Audio
Diyor sadece.

Cihazımın daha garantisi bitmedi yeni bi bağdaştrıcı alıp garantiden çıkmasına sebep olmak istemiyorum @Recep Baltaş Bana yardımcı olabilir misin lütfen ?
Şuanda iAKTOS_ML2'yi indiriyorum fakat onun da usb bootable yapımı çok karışık geliyor şu anda.
Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Şuanda kafama birşey takıldı; Madem benim ağ kartım uyumlu değilse ben neden ses alamıyorum ? VoodoooHD 2.8.4 ile yükleme yaptım fakat hata verdi reboot yaptım açılmadı , -v ile açıp .kext sildim normal açıldı. Benim ses problemim nedendir ? @Recep Baltaş ? Bi yardımcı olabilecek misin acaba ? Ağ kartını geçtim, Ağım olmadığı için clover configrator'u de açamıyorum bari en azından ses alayım. Ekran kartı 4MB Gözüküyor onu hiç saymıyorum bile sadece ses gelmesini istiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

Realtek High Definition Audio
Donanım Kimlikleri
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0270&SUBSYS_1043118F&REV_1001
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0270&SUBSYS_1043118F

Multibeast üzerinden hangi ses driver'ını kurmam gerek ?
@Recep Baltaş şimdiden teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…