ASUS, X570 Anakartlara 390 TL'ye Varan Geri Ödeme Kampanyası Başlattı

X570 anakart almayı düşünenleri ilgilendirir diye paylaşmak istedim. Kampanya ile birlikte F/P olacağını düşünüyorsanız kaçırmayın. 27 Ekim'e kadar sürecek, 30 Eylül'den 10 Kasım'a kadar da geri ödeme işlemleri başlayacak. Kampanyalı anakartlar ve geri ödenen miktarın listesi.
Screenshot_20190918-163906~2.png

Kampanyanın detayları: ASUS MB & AMD Ryzen CPU Cashback | ASUS Promotion

Yok abi ben bu forumu bırakıyorum. Bildiğin çöplüğe döndü.
Yazdığım şey için söylüyosan bunu vatandan aldığımda bana söylenen hesabının yurtdışından para alımına açık olması lazım yoksa alamazsın bi kere gönderiliyo dendi yurtdışı deyince bende dolar olarak sandım sayfayada girip baktım orda da yazmıyodu o yüzden sordum

20 Eylülde ASUS B450-F ve R7 2700X aldım ve ASUS hala geri ödeme yapmadı 2 ay olacak 5 gün sonra. X470 veya B450 anakartlarla 2. Nesil Ryzen alanlara geri ödeme vardı ben aldığımda. 425TL geri ödeme bekliyorum. Yani alacaklar için yazdım bunu hemen yapmıyorlar bilginiz olsun. Alımınızı yapacaksanız onu göz önüne alarak yapın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı