Asus XG248Q ELMB Devre Dışı

o zaman bu monitörü boşa aldım ben de asus vg24vq satın aldım. elmb on yapınca 1ms verse ne olur ki free sync kapanıyor . artık free sync acık 4ms takılırız 1ms diye aldığım monitör de yapacak bir şey yok. Biraz da araştırma yapabilirim hem elmb hem freesync aynı anda açma yolu varmış diye okumuştum.

Nasıl çözdün dostum? Bende de aynı şekilde kapalı. G-SYNC’de kapalı olmasına ragmen özellik kapalı olarak gözüküyor. Nasıl açtığını anlatır mısın?
Monitor OSD ayarlarından Adaptive Sync kapat ve daha sonra ELMB aktif edebilirsin.

Hocam selam, nasıl aktif ediliyor ELMB AMD kullanıyorum AMD'lerde böyle bir özellik yok mu acaba?

Evet çözdüm o meseleyi. Yinede cevabınız için teşekkür ederim.
kardeşim bende asus vg248qg var gsync vsync offda ama elmb açılmıyor 165 hzde kullanıyorum ondan mı _?
kardeşim meseleyi nasıl çözdün bende gsync ve adaptive sycn kapalı ama elmgyi açamıyorum 165 hzde kullanıyorum ondan mı ?=
kardeşim nasıl çözdün bende gsync ve adptive sync kapalı ama elmbyi açamıyorum sebebı nedir 165 hzde kullandıgım için mi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…