ASUS Z170 Pro Gaming İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

ASUS Z170 Pro Gaming incelemesinde yeni LGA 1151 Skylake destekli ve oyuncu sistemlerine yönelik tasarlanan “Pro Gaming” anakartın detaylarına yakından bakıyoruz… ASUS Z170 Pro Gaming anakartı daha önce 6000 TL Sistem Toplama Rehberimiz olan Skylake Sistem Toplama Rehberi adı altında yayınladık… Şimdi detaylı inceleme videomuzda ASUS’un Z170 ailesine üst seviye modellere göre daha hesaplı bir giriş

ASUS Z170 Pro Gaming İncelemesi Technopat

Daha fazlası...

İyi günler Ali Bey.
Özellikle YouTube kanalınızı günlük olarak takip ediyorum. son 3 aydır bütün sistem toplama videolarınızı ve bilgisayar donanım videolarınızın tamamını izledim. Yaklaşık 3 - 4 hafta sonra çok üstün bir sistem toplayacağım. yaklaşık maliyeti (sadece kasa içeriği) 22.000 TL dir ve Vatan Bilgisayar'a ön siparişi vererek parçaları ayarladım. Vatan Bilgisayar Ekibi sistemi biz toplarız dediler. Kesinlikle yanlış anlamanızı istemem ama öğrendiğim bilgilerin %50 sini sizden öğrendim(Geri kalanını ise diğer sitelerden ;) ) dolayısıyla eğer video olarak da faydası olacak ise sizin toplamanızı bn seve seve kabul ederim. Böylece uzun süredir takip ettiğim ve buluşmayı istediğim insanlarla da buluşmuş olurum. Faydası olacak ise [email protected] adresime geri dönüş yaparsanız sevinirim.
Sistem şu donanımlardan oluşuyor.
Anakart : MSI X99a Godlike Gaming ( veya Asus X99 Rampage V ikisi arasında kaldım. Siz hangisini tavsiye ederseniz? )
Ekran Kartı: Sapphire yapımı Asus R9-295x2 Quad Chanle ( ikili CrossfireX )
Ram: Kingston Hyper X Predetor 8 GB kapasiteli 8 adet Ram. ( Gecikmesi CL12 hızı 2400Mhz)
İşlemci: İntel i-7 5960x
Kasa: Corsair 780T Full Tower
SSD: Kingston 960 GB Hyper X Savage
Soğutma: Cooler Master 240m Sıvı soğutma Sistemi.
Power Supply: Cooler Master 1200w 80plus Platinum Modüler Güç Kaynağı.

eğer e mail e yazarsanız telefon numarasını da verebilirim Ali Bey

Yeni Gördüm Ali Bey Sapphire ın modellerinde çok hatalar oluyormuş. Recep Bey yazmış.
Ekran Kartı: Asus R9-295X2 Quad Chanle ( İkili CrossfireX ) olarak değiştirdim...

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    67,4 KB · Görüntüleme: 183
  • 2.png
    2.png
    64,2 KB · Görüntüleme: 186
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı