Asus Zenfone 2 Laser Uygulamalarda Durduruldu Hatası ve Kapanma

Asus Zenfone 2 Laser (ZE550KL) Modelini aldım. Android 6.0 güncellemesine kadar yaptım. Bundan sonra da telefondaki Playstore, Facebook, vb. gibi uygulamalar art arta durduruldu hatası geliyor ve telefon kapanıyor. Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün @FurkanEmir41 sayesinde bende yeni bir şey öğrendim. Android yükseltmelerinde bu tür sorunlar oluşabiliyor. Fabrika ayarlarına dönmeni ve ya hard reset atmanı öneririm. Aynı telefonu kardeşim kullanıyor en yakın zamanda hard reset atacağım. Çünkü android 6 sonrasında batarya çok çabuk tükenmeye başlamıştı.

Sıfırlamayı deneyiniz.
Hard reset attığım zaman telefona dil seçme bölümünde dil seçtiğim zaman restart atıyordu bende tam garantiye gönderecekken sabah telefonu gene açtım dili seçtim gmail hesabımı girdim dergen restart atmadı telefon açıldı şuan güncelleme yapmaya korkar olduk :D teşekkürler önerileriniz için.

Bu telefon beni çıldırtacak aynı sorun yine başladı cihazı alalı 3 gün oldu para iadesi olurmu sizce ?

Telefonu servise gönderdim 10 gün sonra geldi galiba yeni işletim sistemi atmışlar sorun 2 gün sonra tekrar başladı servise göndermek dışında yapılabilecek bir şey varmı ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı