Asus Zenfone 3 Max 5.5" vs Huawei P9 Lite 2017

SilentMan99

Hectopat
Daha fazla  
Bütçeme göre bu 2 telefon arasında kaldım.
Önericeğiniz başka bir telefon var mı?
Telefonla sadece video izleyip internette gezinirim.
Bütçem 1000-1200 TL.
Sizce hangisini almalıyım? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zenfone Max ben tavsiye etmiyorum. Nedeni ise rakibi olaran Lenovo K6 Note Max'ın çoğu yönlerinden üstün bir cihaz. Ayrıca 5.5'' cihazda HD ekran çok sırıtıyor.

16 GB telefonları şahsen önermiyorum. Depolama alanında özellikle SD kartta yoksa çok sorun çıkarıyor. Yazdıklarınıza göre oyun yüklenmeyecek sanırsam cihaza. Bu yönden 16 GB sizin için alınabilir.

Zenfone 3 lazer, Lenovo K6 Note, P9 Lite 2017 cihazlarından seçiminizi yapabilirsiniz.

Zenfone Max ben tavsiye etmiyorum. Nedeni ise rakibi olaran Lenovo K6 Note Max'ın çoğu yönlerinden üstün bir cihaz. Ayrıca 5.5'' cihazda HD ekran çok sırıtıyor.

16 GB telefonları şahsen önermiyorum. Depolama alanında özellikle SD kartta yoksa çok sorun çıkarıyor. Yazdıklarınıza göre oyun yüklenmeyecek sanırsam cihaza. Bu yönden 16 GB sizin için alınabilir.

Zenfone 3 lazer, Lenovo K6 Note, P9 Lite 2017 cihazlarından seçiminizi yapabilirsiniz.

Merhaba,benim dediğim Max modeli bu. ASUS ZENFONE 3 MAX 5,5" 32 GB ÇİFT SİM AKILLI TELEFON GRAY
Bu modelin özellikleri Lenova K6 Note a göre daha iyi.

Evet ZC553KL versiyonu varmış ve özellikleri gayet iyi. Aklınıza yattıysa alabilirsiniz.

Android 7 güncellemesini daha almamış sanırsam. Lakin Asus güncelleme verecektir düşüncesindeyim.

Merhaba,benim dediğim Max modeli bu. ASUS ZENFONE 3 MAX 5,5" 32 GB ÇİFT SİM AKILLI TELEFON GRAY
Bu modelin özellikleri Lenova K6 Note a göre daha iyi.
İşlemcisi o fiyata çok kötü duruyor. Ben Huawei P9 Lite 2017 kullanıyorum, çok memnunum ama hafıza sıkıntı olur derseniz hiç almayın ben oyun oynamam 2 tane oyun var, sosyal medya uygulamaları ve haber programları var. Müzik dinlerim benim şuan 3GB boş alanım var. 16GB Micro Sd kart taktım çok memnunum.

İşlemcisi o fiyata çok kötü duruyor. Ben Huawei P9 Lite 2017 kullanıyorum, çok memnunum ama hafıza sıkıntı olur derseniz hiç almayın ben oyun oynamam 2 tane oyun var, sosyal medya uygulamaları ve haber programları var. Müzik dinlerim benim şuan 3GB boş alanım var. 16GB Micro Sd kart taktım çok memnunum.
Merhaba,ben Asus aldım ama güncelleme sorunu çıktı ve fazla ısınıyordu geri iade edip ben de Huawei P9 Lite 2017 aldım.Şuan ondan yazıyorum memnunum telefondan.Benim için de hafıza sorun değil telefonda oyun oynamam zaten.

Merhaba,ben Asus aldım ama güncelleme sorunu çıktı ve fazla ısınıyordu geri iade edip ben de Huawei P9 Lite 2017 aldım.Şuan ondan yazıyorum memnunum telefondan.Benim için de hafıza sorun değil telefonda oyun oynamam zaten.

Nasıl bir güncelleme sorunu çıktı bizimle paylaşabilir misiniz?

arkadaşlar ben zenfone 3 max 5.5 aldım gayet iyi ısınmasının nedeni arka kapağının metal olması ondan size ısısı fazla geliyor 7 güncellemesinide aldı zenuı 4 üde alacağını söylediler bence kaçırmayın

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı