Asus Zenfone 3 vs Casper Via A1 vs General Mobile GM 5 Plus

Huawei tanıdık değil deyip Asus almak ayrı bir ironi. Huawei, Dünya'da en çok telefon satışı yapan 3. firma konumundadır. P9 almayacaksan önerim A8 2016, S6, Samsung C5-C7-A9 PRO-C9 PRO modellerine de bakabilirsin.

Casper çöp bir marka. General Mobile ise o modeller ile karşılaştırılacak bir firma değil. Asus Zenfone 3 veya Galaxy C9 PRO tavsiyemdir.

İphone 6 yada SE önerir misiniz ? Veya o fiyata daha iyi telefon var mıdır ? Arkadaşlarım iphone dışı bi süre sonra kasma yapıyor diyorlar. Ve beni 4-5 yıl idare edicek istiyorum.

İphone 6 yada SE önerir misiniz ? Veya o fiyata daha iyi telefon var mıdır ? Arkadaşlarım iphone dışı bi süre sonra kasma yapıyor diyorlar. Ve beni 4-5 yıl idare edicek istiyorum.
İphone SE'nin ekranı çok küçük. Ayrıca İphone 8 çıkacakken 6 alınmaz. Bence C9 Pro almalısın. Hatta özelliklerine buradan bakabilirsin. Samsung Galaxy C9 Pro. Bir süre sonra kasma yapmaz merak etme.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı