Asus ZenFone 5 Android Güncelleme

Enes Kürkçü

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. ZenFone 5'te 4.3 sürümünden direk olarak 5.0'a geçebilir miyiz ? Yoksa önce 4.4.4'e yükseltip sonra mı 5.0 yapabileceğiz ? Bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim telefon dün servisten döndü 5.0 a güncelledim yalnız youtube izlerken 1-2 saniye sonra takılıyor ve ses önden görüntü geriden geliyor rahat 4 saniye kayma var acaba benim telefondanmıdır yoksa yazılımsal bişi mi.Asus müşteri hizmetleri ekran ile ekran kartı değişti demişti ona göre itiraz ederim servise.İlk önce 4.4 e yükseltiyorsun sonra son sürümü pc ye indirip zip olarak iniyor zaten onu telefonun ana hafızasına atıyorsun ve reset at telefona yalnız şarj %50den fazla olmalı.

Aynen okadar çok hata varki.Mesela ekranı kapatınca menü tuşları aktif kalıyor ve ekran açılıp istem dışı saçma sapan işlemler yapıyor, youtube de video da ses görüntü senktonizasyonu çok bozuk daha doğrusu bütün videolarda bozuk.Defalardır millete istemeden mesaj çekip aramışım :).4.4 e yine aynı işlemi yapıp dönebilirmiyim diye Asus müşteri hizmetlerini aradım ve bana nasıl 5.0 a yapıyorsak aynı işlem ile 4.4 e geri dönebileceğimi söyledi yalnız birtürlü eski versiyonu telefona tanıtamadım.Çözümünü bilen var mı?Telefonda rom felan hiçbirşey yok orjinal durumda.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı