Asus Zenfone 5 nasıldır?

jesteko27

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yarın Teknosa'dan Zenfone 5 almayı düşünüyorum. Arkadaşlarım bildiğinden şaşma, Asus diye telefon olmaz falan dedi. İşte sıkıntı olur teknik servisi sıkıntılı olur diye yorumlar yaptılar ama ben hala almakta kararlıyım. Kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum. Cihazın gerek performans gerekse işçiliği hakkında.

Son düzenleyen: Moderatör:
O bütçede alınabilecek ideal telefon.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Süper kesinlikle al. Param olsa bende alacağım.

O fiyata alınacak en iyi telefonlardan biri.

Bende öyle düşünüyorum yorumlarınız için teşekkür ederim

Fiyatına göre mükemmel bir cihaz.
Bazı handikapları var fakat fiyatını göz önünde bulundurursak bunlar göz ardı edilebilir.

Evet şuan telefonu aldım gayet güzel tasarım ve performans olar iyi çıkarmış asus ama şarj biraz cabuk gidiyo gibi ama 1 gunu rahatlıkla çıkarıyor

Hayırlı olsun. Ben de biraz inceleme fırsatı bulmuştum. Çok güzel bir telefon.

birçok akıllı telfonlarda olduğu gibi yoğun kullanan ve sürekli oyun oyanayan birisi için şarjda sorun olabilir birde intel işlemcisi nedeniyle bazı uygulamalarda sorun yapabilir ama asus telefona güncellemeler veriyor bunları düzeltecektir fiyatını göre iyi telefon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…