Asus Zenfone 5 Radyo

10UR

Hectopat
Daha fazla  
Asus Zenfone 5'de sistemde aktif halde olmayan radyo"yu, Playstore'dan indirilen Root Explorer programı ile aktif hale getirebiliyormuşuz, bunu yaparsam cihazım garanti dışı kalır mı?

Asus Zenfone 5'de sistemde aktif halde olmayan radyo"yu, Playstore'dan indirilen Root Explorer programı ile aktif hale getirebiliyormuşuz, bunu yaparsam cihazım garanti dışı kalır mı?
Hocam onu denedim ben işe yaramadı. Size tavsiyem kullanmamanız.
Facebook' ta bir gruptan bulduğum orjinal radyo Apk' si ile radyo aktif oldu bende kullanıyorum sorunsuz. Linki atarım birazdan. Piyasada ki hiç bir apk çalışmıyor.

Edit: Link burada

https://www.facebook.com/groups/474982872638427/501128930023821/

Hocam bu linkte
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videolu anlatımı var. Bu Zenfone 6 için ama 5 içinde geçerliymiş. Garanti dışı kalır mı bu yöntemde.

Asus Zenfone 6 da root programıyla yaptım. Sorun yok. Garanti konusuna gelirsekte yapılan işlem rom atma vs. işlem olmadığı için yalnızca cihazın yönetici haklarıyla dosyalarına erişmek için olduğu için garanti dışı kalacağını sanmıyorum. Yada şöyle söyleyeyim ben telefonu garantiye vereceğim ve servisten diyecekler ki garanti dışı root uygulaması kurmuşsun buna. Öyle bir dünya yok arkadaşlar size o kadar söyleyebilirim. Tercih sizin tabi ama zamanında laptoplara format atınca garantisi gidiyor diye format atmayan bir nesile bunu anlatmak biraz zor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı