Asus Zenfone 5 Video Çekerken Donma, Kasma Sorunu

Oğuz han

Hectopat
Daha fazla  
Asus Zenfone 5 kullanıyorum. Açık alanda ya da evde video çekerken arada kasma, takılmalarına şahit oldum. Videoları çektikten sonra da izliyorum. Kasma ve takılmalar yapıyor aynı şekilde. Böyle bir sorunla karşılaşan ya da öneride bulunacak var mıdır ? (Mx player ya da kendi video oynatıcıyla da aynı sorunu alıyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı sıkıntı yağmurlu havayı çekerken oldu. Normalde ev içinde denedim hiç kasma yok arabaları çektim onlarda da sıkıntı yok fakat yoğun yağışlı bir günde yağmuru çekerken fps baya düştü. bence çektiğiniz şeye göre değişiyor.

ısınma sorunum yok.

Android sürümün nedir?
4.4.2 sürümünü kullanmaktayım.

Bende aynı sıkıntı yağmurlu havayı çekerken oldu. Normalde ev içinde denedim hiç kasma yok arabaları çektim onlarda da sıkıntı yok fakat yoğun yağışlı bir günde yağmuru çekerken fps baya düştü. bence çektiğiniz şeye göre değişiyor.
günlük güneşlikti benim çektiklerim de birde ev ortamı yeni güncellemeyi yaptım bakalım nasıl sonuçlar alırım yazılımsal bir sorun vardı belki bu güncellemeyle düzelmeler olmuştur.

Vlc ile dene istersen bende de olmuştu Vlc düzgun oynattı. Bir de video veya fotoğrafların kaydedildiği yerin depolama alanına da bak ondan yapıyor olabilir. (yer bitiyor diyip fotoğraf ve video dan kırabilir.

Bir de benim sorunum var. Bildirim çubuğunda ay işareti çıkıyor. Bunu kapatmanın yolunu bilen söyleyebilir mi? Çünkü video oynatmaya ses video arasında uyuşmazlık çıkıyor. Ay işareti olmadığında gayet iyi video oynatıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2015-06-14-09-19-13.jpg
    Screenshot_2015-06-14-09-19-13.jpg
    90,6 KB · Görüntüleme: 375
Son düzenleme:
Vlc ile dene istersen bende de olmuştu Vlc düzgun oynattı. Bir de video veya fotoğrafların kaydedildiği yerin depolama alanına da bak ondan yapıyor olabilir. (yer bitiyor diyip fotoğraf ve video dan kırabilir.

Bir de benim sorunum var. Bildirim çubuğunda ay işareti çıkıyor. Bunu kapatmanın yolunu bilen söyleyebilir mi? Çünkü video oynatmaya ses video arasında uyuşmazlık çıkıyor. Ay işareti olmadığında gayet iyi video oynatıyor.
Teşekkürler öneriniz için. Yarım ay ''rahatsız etme modu'' simgeliyor diye biliyorum onu devre dışı bırakmayı deneyin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı