Asus Zenfone vs iPhone 6

Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Elimde iPhone 4 marka telefon var ve sadece 4'ün yanında bir "S" harfi olmadığı için IOS 8'i ve IOS 9'u yükleyemiyorum. Bu sebepten ötürü IOS 7'de kaldım ve güzel bir uygulama gördüğümde hayal kırıklığına uğruyorum. Ben özgür olan telefonları severim bunun için Android bir telefon düşündüm fakat IOS 8 veya IOS 9'u şimdiye kadar hiç denemediğim için fazla erken karar vermemeliyim diyorum. Sizce Asus Zenfone alarak bir Android telefon mu almalıyım? Yoksa iPhone 6 alarak IOS 9 telefon mu almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence ASUS Zenfone 2 al derim pişman etmez.

Tabiki Iphone ile ASUS Zenfone 2 kıyaslanamaz ancak android daha iyi her açıdan daha özgür bir sistem bana göre.

Androidin özgürlüğü bir bakıma senlede alakalı olabiliyor. Çünkü üretici yazılım yükseltme desteğini çektiği zaman dışardan 3. parti ROM ile bir bakıma ömrünün arttırabiliyorsun. Ama tabii ki hiçbir cihaz sonsuza kadar güncellenmez. Tıpkı Android için ROM yapmayı bırakacak insanlar gibi veya iPhone'un bir seviyeden sonra vermeyi bıraktığı iOS gibi.

İphone 6'nın bile ramı 1gb,ios işlemci için mi 3000tl veriyosunuz değmez.Paranınızı isime vermeyin özelliğe verin derim zenfone 2 32 gb al pişman olmassın asla.

İphone 6 için 1GB RAM demişsin. Evet doğrudur 1 GB RAM vardır ama işlemcisi androidlerden çok daha uzun ömürlü yavaşlama sorunu yok denecek kadar çok azdır ve hız bakımından daha iyidir. İphone adı var ve bu adı oldukça hak ediyor. Ancak ben hiçbir telefona 2000 TL vermem. 2.el temiz SONY yada dediğin gibi Zenfone alırım. Eğer hani paraya acımam diyen biri varsa İphone alsın. Zenfone ile İphone kıyaslamam bile.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı