Asus Zenfone6 vs Galaxy Note2

tamercankacak

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, Asus Zenfone6 mi Galaxy Note2 mi? Fiyatı bir kenara bırakalım. Performans açısından hangi telefon daha iyi ?

Note 2 alınmaz bu saatten sonra. Uzak dur.

Peki neden? 4 çekirdekli bir telefon, Asus ise 2 çekirdek. Note2 performansı daha iyi gibi.

Ömrü bitmiş bir telefon alacaksınız. Desteği olmayan telefon bir hiçtir.

Peki bana güncelleme desteği olan 1100TL yi geçmeyecek bir telefon önerir misiniz?

6" mi arıyorsun ? Ekran boyutu olarak ne istiyorsun ?

6" telefon konusunda büyük bir sıkıntı var. Bizzat kendim o boyutta bir telefon aradığım için piyasayı komple araştırdım. Sana bu konuda yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Seçenkleri söylüyorum ;

- Lumia 1320 (Kamerası ortalama düzeyde. Bu sorun olamayacaksa bence çok güzel bir telefon.)
- Zenfone 6 (Bu telefon çıkmadan önce T2 Ultra'yı düşünmüştüm. Ancak onun yarı fiyatına nerdeyse ve daha güzel bir cihaz.)

Diğer seçenekleri düşünme bile. Eleye eleye bu ikisi arasında kaldık 1000 TL altı için. Biraz daha para biriktirip Lumia 1520 almaya karar verdik sonra da.

1520 alacağıma İphone 5S almayı tercih ederim. Lumia 1320'nin kamerası kötü bana kamera da lazım.

iPhone 5S'in 4" ekranını ne yapacaksın. Lumiaları beğenmediysen başka alternatifin yok Zenfone 6'dan başka bu fiyatlara. Arttırsan da yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…