ASUS'un tavsiye ettiği RAM markası var mı?

Jilet

Hectopat
Yer
Niğde / Merkez
Daha fazla  
Arkadaşlar ASUS ROG'un desteklediği önerdiği bir RAM markası var mıdır Corsair Vengeance almayı düşünüyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Markaların desteklediği RAM marka modelinden ziyade alacağınız veya aldığınız anakartın destek listesine bakın, orada listelenen bir çok RAM mevcut. Onlardan birini alıp kullanabilirsiniz. Kendini RAM piyasasında kanıtlamış herhangi bir marka da alabilirsiniz, sıkıntı kolay kolay yaşamazsınız. İlle de ASUS'un anlaşmalı olduğu ya da önerdiği marka istiyorsanız ROG internet sayfasına bakıp orada varsa görebilirsiniz.

Markaların desteklediği RAM marka modelinden ziyade alacağınız veya aldığınız anakartın destek listesine bakın, orada listelenen bir çok RAM mevcut. Onlardan birini alıp kullanabilirsiniz. Kendini RAM piyasasında kanıtlamış herhangi bir marka da alabilirsiniz, sıkıntı kolay kolay yaşamazsınız. İlle de ASUS'un anlaşmalı olduğu ya da önerdiği marka istiyorsanız ROG internet sayfasına bakıp orada varsa görebilirsiniz.
ben biliyorum kardeşim bunu uyumsuzluktan bahsetmiyorum Asusun şiddetle önerdiği bir ram varmıdır diye soruyorum destek meselesi değil yani.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı