Athlon 200GE Sistem vs R3 2200G Sistem

Sebep? Saçma yani, RAM'i alabiliyorsunuz da diğer parçaları neden alamıyorsunuz?

İşlemci: AMD Ryzen 3 2200G Socket AM4 3.7GHz 6MB Önbellek 65W İşlemci - Vatan Bilgisayar (707 TL)
Anakart: Gigabyte GA-A320M-S2H Anakart Fiyatı - Vatan Bilgisayar (383 TL)
RAM: Kingston 8GB HyperX FURY Black DDR4 3200MHz CL18 PC Ram - Vatan Bilgisayar (383 TL)
KASA: XIGMATEK HAWTHORN EN9535 4x12CM LED FAN USB 3.0 MidT ATX SİYAH KASA - Vatan Bilgisayar (330 TL)
PSU: CORSAIR VS SERİSİ (2018 VERSİYON) 450W 80PLUS GÜÇ KAYNAĞI - Vatan Bilgisayar (352 TL)

Alın buyurun, Hepsiburada'dan toplayınca 1887 TL tutan PC Vatan PC'den toplayınca 2155 TL tutuyor. 268 TL fark var. Hala ''Vatan PC benim kalbimin en derinliklerinde saklı bir cevherdir!'' diyorsanız 268 TL'yi de paşa paşa ödemeniz dileğiyle.
Ailem sadece Vatan Bilgisayar'dan alışveriş yapmama izin veriyor maalesef 😭 . Onları zorluklan orada güzel 2X4GB RAM olmadığı için internetten almaya ikna edebildim. Yoksa tabiiki internetten alırım. Ben hala eski kafalı olan ve "Hepsiburada'da bizi dolandırırlar" düşüncesinde olan birisi değilim :D :D :D Yine de teşekkürler.
2500 TL'ye ekran kartsız sistem mi alınır. İkinci el kasaya rx 570 ekleyin ya da bütçeyi arttırın diğer türlü pişman olursunuz malesef.
APU sistem gördüğünüz gibi parçaları satın alabileceğim kaynaktan anca toplanıyor. Ekran kartına verecek 1000TL yok maalesef 😭

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı