Athlon 3000G sistem toplama

Bütçe
6000 altı

Kerwm41

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben bir bilgisayar toplamak istiyorum ve bütçem fazla değil. Size danışmak istediğim konu şu:
Bir bilgisayar toplama sihirbazından bir sistem oluşturdum ve bu konularda aman aman bir bilgim yok, sizden ricam linkini bıraktığım sistemle Valorant, CS:GO'da kaç FPS alırım, ona göre biraz daha para biriktirip almayı planlıyorum.

Merhaba, ben bir bilgisayar toplamak istiyorum ve bütçem fazla değil. Size danışmak istediğim konu şu:
Bir bilgisayar toplama sihirbazından bir sistem oluşturdum ve bu konularda aman aman bir bilgim yok, sizden ricam linkini bıraktığım sistemle Valorant, CS:GO'da kaç FPS alırım, ona göre biraz daha para biriktirip almayı planlıyorum.
Çok rahat 60fps alırsınız. Diye düşünüyorumç

3000G 16 GB RAM'le olmadığı sürece stabil 60FPS aldırtmaz ve 4200 TL fiyata bu sistem bence değmez. APU'da RAM'in çift kanal olması önem arz ediyor. 1024x768 de 100 FPS üstü alır.

APU sistem toplamaya çalışmıssınız RAM'ları 2x8 yani Dual yapmazsanız tam performans alamazsınız.
Ben sizin yerinizde olsam o paraları bu sisteme vermem biraz daha bekler sabreder bütçemi 7 civarına çıkarır RX 6400 hazır sistemler oluyor piyasada bulunan çogu oyunu yüksek ayarlarda oynatıyor 3000G çok güçsüz işlemci ve ekran kartına sahip emin olun pişman olursunuz.

Güzel bir deneyim yaşatmaz iki oyunda da bu sistem, 3000G'li bir sistem toplanmaz artık.

Paranızı toparlayıp 6000TL bandına böyle bir sistem toplayabilirsiniz:

Mesaj yazan herkese çok teşekkür ederim.açıkçası technopat'e yeni katıldım ve bu kadar kısa sürede bu kadar yanıt alıcağımı düşünmüyordum.ben sizin dediğinizi yapıp biraz daha para biriktirip daha iyi birşey almaya çalışacağım. tekrardan teşekkürler

@Kerwm41 Bu tarz toplayabilirsiniz.
Güzel bir deneyim yaşatmaz iki oyunda da bu sistem, 3000G'li bir sistem toplanmaz artık.

Paranızı toparlayıp 6000TL bandına böyle bir sistem toplayabilirsiniz:

Geri
Yukarı