Athlon 3000G sisteme ekran kartı önerisi

Negative Sir

Decipat
Makaleler
1
Yer
Birleşik Krallık
Daha fazla  
Meslek
Asker (Teğmen)
Arkadaşlar sistemimde Athlon 3000G CPU var ve ekran kartı almak istiyorum, bütçe 5000 lira ve artan parayla ise RAM yükseltmesi yapacağım.

Elindeki anakart ile uyum sağlar mı 3100?
Sağlıyor hocam.

En kötü A320M vardır oda çok bir sorun yaratmaz.

B450M S2H var hocam :).

Islemciyi 1600 AF yapip (en kotu) RX 6500 XT alabilirsin. Ya da 2. el olarak 1660 Super bakabilirsin.
Ne alirsan al her turlu darbogaz yapacaktir. GT serisi ekran karti alma bu arada.

İşlemci problem değil 4500G bile alırım ama şu anki önceliğim ekran kartı. eklemeyi unutmuşum RDR veya Cyberpunk oynayan birisi değilim oynadım oyunlar GTA V story mode ve role play, Fortnite, CS:GO, Valorant, az da olsa BF1. En kötü RX 550'yi baz alarak düşünün.

Sağlıyor hocam.

B450M S2H var hocam :).

İşlemci problem değil 4500G bile alırım ama şu anki önceliğim ekran kartı. Eklemeyi unutmuşum RDR veya Cyberpunk oynayan birisi değilim oynadım oyunlar GTA V story mode ve role play, Fortnite, CS:GO, Valorant, az da olsa BF1. En kötü RX 550'yi baz alarak düşünün.

Yine dedigim gibi o butceye ben ve @messinicocugu hocamin demis oldugu ekran kartlari iyi olur.
@st_140523 hocamin sistemine de goz atabilirsiniz.
Parca parca satis yapiyor. Oradan parca alabilirsiniz. 2. el sisteme yonelirseniz.

Geri
Yukarı