Athlon & 3GB RAM sisteme hangi Windows 10 sürümü kurulmalı?

metehan89

Decapat
Daha fazla  
3GB RAM, 500GB HDD var, Athlon işlemci, gerisini bilmiyorum. Hangisini kursam daha iyi olur sizce?

Dosya Ekleri

• IMG_20230411_212229.jpg
    IMG_20230411_212229.jpg
    90,9 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
3 GB RAM ile Windows 10 kullanılmaz. Şu an 4 bile yeterli değil. İlla kuracağım diyorsan Home kur.

İllalik bir durum yok ama Windows 8.1'de sıkıntı yaşıyorum o yüzden kuracağım yapacak bir şey yok.

8.1 kurulmasi daha iyi olur. Windows 10 yavas calisir bu sistemde. Yine de kuracaksan Home SL iyidir.

8.1 kullanıyorum zaten ama sıkıntı yaşıyorum o yüzden kuracağım mavi ekran falan yiyorum.

Selamünaleyküm arkadaşım düşük bir sistemde kullanmış biri olarak Windows 10 yerine Windows 11 kullanmanı tavsiye ederim saydamlık ayarı diye gereksiz bir şey var onu kapatınca tertemiz kullanırsın. Ayrıca Windows 8.1'den sonra FPS düşüşü yaşamazsın ben 8.1'den geçtim.

İllalik bir durum yok ama Windows 8.1'de sıkıntı yaşıyorum o yüzden kuracağım yapacak bir şey yok.

8.1 kullanıyorum zaten ama sıkıntı yaşıyorum o yüzden kuracağım mavi ekran falan yiyorum.

8.1'deki bir sorun sanırım bende bir zamanlar sık sık mavi ekran görüyordum.

Selamünaleyküm arkadaşım düşük bir sistemde kullanmış biri olarak Windows 10 yerine Windows 11 kullanmanı tavsiye ederim saydamlık ayarı diye gereksiz bir şey var onu kapatınca tertemiz kullanırsın. Ayrıca Windows 8.1'den sonra FPS düşüşü yaşamazsın ben 8.1'den geçtim.

Aleykümselam Windows 11 denemesi bundan 1 ay kadar önce denedim fakat işlemci ve TPM diye bir özellik bende olmadığından ötürü yapamadım sonrasında çok üstüne varamadım daha gelişmiş sistemler. İcin diye. Biliyorum o yüzden şimdilik kalsın ama gene teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı