Athlon 64 X2 ve HD 2600 için oyun tavsiyesi

Arda Burnalı

Hectopat
Beyler elimde bir PC var. Bozuk ama ucuz tutarsa yaptırmayı düşünüyorum. Düşük de olsa oyun açar mı diye sorayım dedim. Özelliklerini yazıyorum aşağıya.
Sapphire ATI HD 2600 Pro.
AMD Athlon 64 X2.
M2NX-Plus anakart.
3 GB DDR2 800 MHz RAM.
AMD Tower işlemci fanı.
230W PSU.

Bu sistem hangi oyunları açar? Minecraft, Zula, PUBG Mobile'e'e, NFS most wanted gibi oyunları açar mı? Kuzenim bu PC'de CoD MW3, wolfteam, combat arma eu gibi oyunları oynuyordu. Gerekirse 1 GB daha RAM ilavesi yapabilirim. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG emülatör işlemci bazlı senin işlemci patates unut gitsin. Zula Minecraft eski 1.8 ya da 1.12'de belki oynayabilirsin ama bazı sıkıntıları yaşayabilirsin. Most wanted 2012 değil de ilk çıkan'ı oynatır diye düşünüyorum. Bozulan parça nedir?

Intel sistem olsa zeon takıp RX 460 takıp güncel çoğu oyunu oynardınız, fakat sistem AMD geliştirmeye harcayacağın masrafa bakarsan o kadar da değmez. Tamir et, sat, Xeon sistem toplayabilirsen topla. Ama eski 2010'dan önce çıkmış çoğu oyunu ve güncel birkaç oyunu oynayabilirsin.

Intel sistem olsa zeon takıp RX 460 takıp güncel çoğu oyunu oynardınız, fakat sistem AMD geliştirmeye harcayacağın masrafa bakarsan o kadar da değmez. Tamir et, sat, Xeon sistem toplayabilirsen topla. Ama eski 2010'dan önce çıkmış çoğu oyunu ve güncel birkaç oyunu oynayabilirsin.

Masraf yapmak istemiyorum. Satsam üstüne bayağı koymam gerek. Zaten toplayacağım o sistemde de pek bir şey oynayamam. Bunu kardeşime vereceğim. Yine de sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı