Athlon II X2 220, GT 710 ve R5 230'a darboğaz yapar mı?

Hangi Ekran Kartı En Yüksek Performansı Verecektir?

• MSI R5 230 1GB DDR3 64 Bit AMD Radeon DX11

Oy: 0 0,0%
  • MSI GeForce GT710 1GB GDDR3 64Bit Nvidia DX12

Oy: 3 100,0%

• Oy verenlerin toplamı
    3

cirak2018

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu yıl sonuna kadar idare etmesi için bir ekran kartı yükseltmesi yapmak istiyorum. Daha sonra sıfırdan bilgisayar toplayacağım. Şimdilik sistemime hangi ekran kartı daha çok performans verme ihtimali vardır? Ve RAM yükseltme yapmadan düşük de olsa verim alabilir miyim? Öyle çok fazla bir beklentim yok birkaç grafik programı ile işlerimi halletmem yeterli, önerilerinizi bekliyorum. Ekran kartının belleği RAM olarak işe yarıyor mu? Hatta işlemciye bile overclock yapayım diyorum, ne dersiniz?

sistembilgilericapsi.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirttiğiniz 2 ürünü önermiyorum.
R7 240 alabilirsiniz biraz bütçe yükseltip. Daha iyi bir kart olsun derseniz, GT 1030 alabilirsiniz.

2 ekran kartı da çöp, benim işlemcimin içinde bulunan entegre grafik kartı ikisinden daha iyi. 190 lirayı zaten gözden çıkarmışsın biraz daha topla R7 240 al o ikisini toplasan bunun kadar performans alamazsın.

Athlon II X2 220 ile R5 230 ve GT 710 darboğaz olmayacaktır lakin işlemciniz zayıf. R7 240 ve GT 1030 alırsanız fazla miktarda darboğaz olur. İşlemcinizi değiştirmenizi öneririm. Net bütçe nedir?

Athlon II X2 220 ile R5 230 ve GT 710 darboğaz olmayacaktır lakin işlemciniz zayıf. R7 240 ve GT 1030 alırsanız fazla miktarda darboğaz olur. İşlemcinizi değiştirmenizi öneririm. Net bütçe nedir?

Seneye yeni sıfırdan sistem oluşturacağım.Şimdilik işlemcimi değiştirmeden en uygun fiyata en fazla 200 liraya kadar çok iyi bir kart var derseniz en son 250 liraya darboğaz olmadan gözle görülür performans artışı yapmak istiyorum.

2 ekran kartı da çöp, benim işlemcimin içinde bulunan entegre grafik kartı ikisinden daha iyi. 190 lirayı zaten gözden çıkarmışsın biraz daha topla R7 240 al o ikisini toplasan bunun kadar performans alamazsın.

Haklısınız yazdığım kartlar düşük ama dediğiniz kartı son performansına kadar sistemimde kullanabilir miyim bilmiyorum.

Belirttiğiniz 2 ürünü önermiyorum.
R7 240 alabilirsiniz biraz bütçe yükseltip. Daha iyi bir kart olsun derseniz, GT 1030 alabilirsiniz.
Bütçemi de fazla yükseltme imkanım yoktu seneye yeni sıfırdan modern sistem kurmak için para topluyorum. En fazla 250 liraya çıkabilirim.Söylediğiniz kart gözümü korkuttu sistemime taktığımda son performansına kadar verimli kullanabilir miyim bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı