Athlon II x2 250 Sisteme Yenileme

Sancar

Hectopat
Daha fazla  
  • Ekran katım :GA-MA 770t-UD3P 1.0 version
  • İşlemci : Amd Athlon II x2 250
  • Ekran kartım : Ati radeon hd4870
  • PSU : 460
  • Ram : 4 gb

Demem o ki ekran kartını değiştirerek bu emektarı yenilemeye başlamayı planlıyorum F/P açısından ekran kartını gtx 650 ti boost directcu ii o.c düşünüyorum fakat darboğaz yapabileceğinden şüphe duyuyorum . Tabi o ekran kartını alırsam ona yaraşır bir 600 watt ya da 650 watt 80 + psu da almam gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı için 250 ile 450 arasında , psu için ise 250 ye kadar max.

Doğru düzgün bir yardım alamadan sebebini anlamadığım bir şekilde ''Cezalı üye'' damgası yemek cabası oldu , çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O ekran kartından memnun olmamak için bir sebebiniz var mı acaba? Tek eksiği DX11 desteği. HD 4870 DX10 destekli bir ekran kartı. Yeni alacağınız ekran kartına işlemciniz büyük ihtimalle darboğaz yapacaktır. Ben sistemi komple satıp bütçenizi artırıp yeni sistem toplamanızı öneriyorum.

O ekran kartından memnun olmamak için bir sebebiniz var mı acaba? Tek eksiği DX11 desteği. HD 4870 DX10 destekli bir ekran kartı. Yeni alacağınız ekran kartına işlemciniz büyük ihtimalle darboğaz yapacaktır. Ben sistemi komple satıp bütçenizi artırıp yeni sistem toplamanızı öneriyorum.
Benim yazmama gerek kalmamış. Bütün detayları anlatmış ;)

O halde işlemciyi , ana kartı ve güç kaynağını değiştirerek başlamak daha doğru olucak gibi duruyor çünkü sanırsam elimde bulunan parçalar pek bir gelir sağlayacak gibi durmuyor

yada bu sisteme uygun ocak , şubat'a kadar idarelik hd7750 filan takılsa yine darboğaz a girer mi ?

Tahmin ediyorum ki anakartın DDR2 anakartı ve işlemciyi değiştirsen yeni bellek gerekecek. Zaten eski PSU değişecek. Yeni sistem alsan fazladan alacağın tek şey kasa ve HDD olacak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı