Athlon II X4 641 sisteme 1500 TL'ye yükseltme önerisi

-VodK-

Hectopat
Arkadaşlar 1500 TL bütçem var aşağıdaki sistemi yenilemek istiyorum lütfen sistemini tamamen değiştir gibi yorum yapmayın bu bütçenin dışına çıkamam.
  • İslemci: AMD athlon II X4 641 2.8ghz Quad-Core
  • Anakart: Gigabayt Ga-A55-Ds2 1866mhz (MHz yanlis olabilir)
  • Ekran kartı: GT 220
  • RAM: 2GB
Oynayacağım oyunlar:
  • LoL
  • PUBG Mobile
  • ZULA
  • ve CSGO
CS:GO'da en düşük ayarlarda +40 FPS alsam yeter. Lütfen yardımcı olur musunuz? Eğer aklıma yatarsa bu hafta içinde yenileyecegim. Öncelik RAM ve ekran kartı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu anakarta takabileceğiniz en güçlü işlemci şu anki işlemciden çok az güçlü olduğu için anakartı değiştirmeden işlemci yükseltmesi yapmak mantıklı olmaz. Ekran kartı olarak ikinci el GTX 750 Ti alabilirsiniz. Sıfır olarak ise GT 1030 olabilir. Yine 2. el ya da sıfır olarak 2*4 GB RAM alabilirsiniz. Elinizde kalan ekran kartı ve 2 GB RAM'i de satabilir veya takasta kullanabilirsiniz. Bu şekilde yaparsanız paranızın bir kısmı cebinizde kalır.

Ama ben şartları zorlamak istiyorum derseniz; 1500 TL'yi kuruşu kuruşuna kullanıp daha farklı bir sistem toplanabilir.

Bu arada, monitörün çözünürlüğü nedir?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı