Athlon X2 250 sistem yükseltme

redcenter

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar elimde AMD Athlon X2 250 işlemci ve diğer PC bileşenleri var;
  • 2GB RAM
  • ATX KASA
  • AMD ATHLON X2 250
  • DVD OYNATICI
  • GÜÇ KAYNAĞI
  • ANAKART ATX DDR3
  • 500 GB HARDDİSK
4 GB RAM ve 2 veya 4 GB bir GPU alarak PC'yi yükseltmek istiyorum. En azından FarCry 4, Minecraft ve orta düzeydeki oyunları çalıştırmak istiyorum. Sonuçta PC'min 6 GB RAM ve 2-4 GB bir GPU'ya sahip olmasını istiyorum. İşlemcim bu özelliklerde parçaları çalıştırabilir mi? Sorun çıkarır mı? Yaklaşık 800 TL'lik yükseltme bütçem var. Lütfen yardımcı olun. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç uğraşmayın. 2 sene önce aynı bu şekilde benim böyle bir konu açmışlığım var. Bana da kimse yanıt vermemişti. Bu sistemin artık oluru kalmamıştır. Bu bilgisayar parçalarını Letgo gibi mecralarda satabildiğiniz kadar pahalıya satın. Sonra 2.El 1000-1300 TL arası size Aliekspress'den Xeon X3430 işlemcili bir sistem toplayalım..

Hiç uğraşmayın. 2 sene önce aynı bu şekilde benim böyle bir konu açmışlığım var. Bana da kimse yanıt vermemişti. Bu sistemin artık oluru kalmamıştır. Bu bilgisayar parçalarını Letgo gibi mecralarda satabildiğiniz kadar pahalıya satın. Sonra 2.El 1000-1300 TL arası size Aliekspress'den Xeon X3430 işlemcili bir sistem toplayalım..
Anladım işlemci işe yaramaz yani birde elimde "ASUS M4A78LT-M LE" anakart var. Sizce bu işe yarar mı yani yeni parçalar için uygunmudur. Sıkıntı çıkarırmı?

Anladım işlemci işe yaramaz yani birde elimde "ASUS M4A78LT-M LE" anakart var. Sizce bu işe yarar mı yani yeni parçalar için uygunmudur. Sıkıntı çıkarırmı?
O anakart da 1155 pin bir anakarttır. Yine eski bir sistemdir. Dediğim gibi elinizdeki tüm parçaları satıp. 2.el bir Xeon işlemcisine terfi etmenizi öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı