Athlon X4 760K ve GTX 750 Ti 2GB oyunlarda yeterli midir?

DodemonX

Hectopat
İşlemci, RAM ve ekran kartını Aliexpress'ten sipariş vereceğim. GTX 750 Ti ve 760K günümüz oyunlarında yeterli olur mu? Anakart ve PSU dahil bütçe maksimum 1250 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günümüz oyunlarında Shadow of the Tomb Raider da var, Fortnite, CSGO gibi oyunlar da var. Oynayacağın oyunlar E-spor oyunları ise yeterli olacaktır.
860K 4.5GHz kullanıyorum. GTA5'te GTX 1050 ile çok ciddi bir darboğaz oluyor. Her şey ultrada olmasına rağmen (advanced settings dışında), CPU %100 sabit, GPU ise %50-80 arasında gidip geliyor.
Ben de çoğu bileşenimi Çin'den aldım. Sıkıntısız kullanıyorum.

Günümüz oyunlarında Shadow of the Tomb Raider da var, Fortnite, CSGO gibi oyunlar da var. Oynayacağın oyunlar E-spor oyunları ise yeterli olacaktır.
860K 4.5GHz kullanıyorum. GTA5'te GTX 1050 ile çok ciddi bir darboğaz oluyor. Her şey ultrada olmasına rağmen (advanced settings dışında), CPU %100 sabit, GPU ise %50-80 arasında gidip geliyor.
Ben de çoğu bileşenimi Çin'den aldım. Sıkıntısız kullanıyorum.
Çin den sipariş verdiğimiz yeni vergi sistemine göre ne kadar vergi ödüyoruz çünkü 750 Ti 300 tl gönderim bedeli ile.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı