Çözüldü Athlon X4 950 ve GTX 1050 Sistemde Düşük FPS Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Oyunlarda genelde PC ısınınca FPS droplar alıyorum 20-40sn arası donma oluyor. Sebebi sizce nedir ve çözüm önerir misiniz? Teşekkürler şimdiden.
1.jpg
2.jpg

Çözüm
Takılmaların sebebi bu olma ihtimalini yüksek görüyorum şu anlık. Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim?
Sorunu yabancı forumlarda araştırma yaparken çözdüm, arkadaşlar. Çözüm aşamalarını anlatacağım. Windows olay günlüğünden ne hataları alıyorum diye baktım, yukarıda ekte görebilirsiniz bunun sebebi de. Güç seçeneklerinden dengeliden yüksek performansa alınca düzeldi.

Screenshot_1.jpg
Overclock yapmadıysanız ısıyla ilgili olduğunu düşünmüyorum. Çünkü o işlemci o ekran kartına darboğaz yapıyor. Aynı sorunu ben de yaşadım.

Takılmaların sebebi bu olma ihtimalini yüksek görüyorum şu anlık. Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim?
Sorunu yabancı forumlarda araştırma yaparken çözdüm, arkadaşlar. Çözüm aşamalarını anlatacağım. Windows olay günlüğünden ne hataları alıyorum diye baktım, yukarıda ekte görebilirsiniz bunun sebebi de. Güç seçeneklerinden dengeliden yüksek performansa alınca düzeldi.

Screenshot_1.jpg

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı