ATI Radeon 2600 Pro vs GTX 780

25YuSuF80

Femtopat
Daha fazla  
Abilerim benim GTX 780 ekran kartım vardı yandı. PC tamire götürdük adam ben buna eş değer ya da daha iyi bir ekran kartı bulacağım dedi. Bilgisayarı aldım eve geldim içinde ATI Radeon 2600 Pro ekran kartı var ben tam anlamıyorum da. Hangisi daha iyi? Minecraft Valorant gibi oyunlarda kaç FPS alırım açıklayabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Abilerim benim GTX 780 ekran kartım vardı yandı. PC tamire götürdük adam ben buna eş değer ya da daha iyi bir ekran kartı bulacağım dedi. Bilgisayarı aldım eve geldim içinde ATI Radeon 2600 Pro ekran kartı var ben tam anlamıyorum da. Hangisi daha iyi? Minecraft Valorant gibi oyunlarda kaç FPS alırım açıklayabilir misiniz?

Taktiği kart GT220'den bile zayıf bir kart. Sizden ne kadar para aldı bunun için? O kart birak GTX780'i GTS250'ye bile rakip olamaz.

Koleksiyon değeri olarak bence de GTX 780'den daha iyi bir ekran kartı hocam. Muhtemelen son 10 yılda çıkmış bir Intel işlemci kullanıyorsanız ekran kartını söküp Intel HD ile oyunlara girerseniz daha yüksek FPS değerlerini görmeniz muhtemeldir.

Anlamadığım şey neden kasa ile birlikte götürdün ki sadece ekran kartını götürseydin yeterli olurdu. Umarım kasadan herhangi birşey çalmamıştır.

Geri
Yukarı