ATI Radeon HD 4350 siyah bar sorunu

SSGHOST.EXE

Hectopat
Daha fazla  
Oyun oynayacağım zaman görüntü ayarını 4:3 1024x768 yapınca ekranımın kenarlarında siyah çizgiler oluşuyor. Birazcık araştırdım dün fakat CCC'de bunun bir ayarlamasını bulamadım. Eskiden 4:3 yapınca bir sıkıntı çıkmıyordu normalde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konulara bakmanızı tavsiye ederim ayrıca YouTube'da CS:GO siyah bar kaldırma videoları var bakabilirsiniz:)

Bu konulara bakmanızı tavsiye ederim ayrıca YouTube'da CS:GO siyah bar kaldırma videoları var bakabilirsiniz:)

İnceledim bunları fakat benim ekran kartımın denetim masasında ölçeklendirme ayarlaması yok başka bir çözüm var mı?

YouTube'ye baktınız mı?

Yardımın için teşekkürler aklıma monitörümde bir sıkıntı olabileceği aklıma geldi çözüm şu; öncelikme monitör menüsüne gelin, sonra boyut ve konum ayarlarına gelin ve sonra görüntü boyutunu geniş açı yapın sizde büyük ihtimalle Auto olacaktır.

Yardımın için teşekkürler aklıma monitörümde bir sıkıntı olabileceği aklıma geldi çözüm şu; öncelikme monitör menüsüne gelin, sonra boyut ve konum ayarlarına gelin ve sonra görüntü boyutunu geniş açı yapın sizde büyük ihtimalle Auto olacaktır.

Rica ederim sorunu çözdüğün için mutlu oldum:)

Geri
Yukarı