Ati242 & Sagopa Kajmer - Uzak

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Yalan yok sadece Sagopa kısmını dinliyorum. O sebeple kestim orayı ve onu da paylaştım. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Altyapı kötü ya. Beğenmedim. Astral'ın müzikleri fena değildir aslında ama bu güzel olmamış.
Sagopa yine iyi girmiş, iyi yazmış. Ama şarkının Sagopasız kısmı kötü ya.

Altyapı kötü ya. Beğenmedim. Astral'ın müzikleri fena değildir aslında ama bu güzel olmamış.
Sagopa yine iyi girmiş, iyi yazmış. Ama şarkının Sagopa hariç kısmı kötü ya.
Yalan yok aynısını düşünüyorum. Siyah daha iyiydi buna göre mesela. Ama Sagopa yine konuşturmuş müziğini. Zaten 20 saniye bile olsa Sagopa kalitesi ortada ya şuna bakar mısın:

Yalan yok aynısını düşünüyorum. Siyah daha iyiydi buna göre mesela. Ama Sagopa yine konuşturmuş müziğini. Zaten 20 saniye bile olsa Sagopa kalitesi ortada ya şuna bakar mısın:

İçinde Sagopa'nın bulunduğu şarkıların her şeyi Sagopa'ya ait olunca güzel oluyor. Yoksa olmuyor ya. :D

Geri
Yukarı