ATM'de para yatırma seçeneği gözükmüyor

@yusufcan1636 tek çekim işlemlerin için kredi kartı kullanmanı önermem. Sürekli borç ödeyip limit artırarak kredi kartı kullanılması pek doğru değil, kafa karışıklığı yapıyor. Banklar da sürekli limitini arttırmaya çalışır.

Sen iyisi mi bir vadesiz hesap aç ve onu kullan.

Kredi kartının da asgari borcunu ödemeyi düşünme bile. Borcunu ödeyebileceğin kadar harca, paran yoksa alma. Kredi kartını sadece taksit yapabilen bir araç gibi gör o kadar.

@yusufcan1636 tek çekim işlemlerin için kredi kartı kullanmanı önermem. Sürekli borç ödeyip limit artırarak kredi kartı kullanılması pek doğru değil, kafa karışıklığı yapıyor. Banklar da sürekli limitini arttırmaya çalışır.

Sen iyisi mi bir vadesiz hesap aç ve onu kullan.

Zaten vadesiz yazıyor uygulamada ben taksit ile falan almak için bu kartı aldım yoksa Papara falan var. Ben altın da alacaktım ama para atamadım.

Taksitlerimi ne zaman ödemem gerektiğini bilmiyorum sadece.

@yusufcan1636 kartın detay (dönem içi işlemler, hesap hareketleri) ekranında hesap kesim tarihi ve son ödeme tarihi yazar. Genelde aralarında 10 gün falan oluyor. Hesap kesim tarihinde borcunu öğrenirsin. Son ödemede de yatırırsın. Bu tarihler sözleşmede de olur.

@yusufcan1636 kartın detay (dönem içi işlemler, hesap hareketleri) ekranında hesap kesim tarihi ve son ödeme tarihi yazar. Genelde aralarında 10 gün falan oluyor. Hesap kesim tarihinde borcunu öğrenirsin. Son ödemede de yatırırsın. Bu tarihler sözleşmede de olur.

Alttaki ekstre kesim mi son tarih oluyor?
Ve bu tarihten sonra kaç gün içinde ödemem gerekiyor?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-03-29-08-45-07-263_com.vakifbank.mobile.jpg
    Screenshot_2022-03-29-08-45-07-263_com.vakifbank.mobile.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 24
@yusufcan1636 hayır, bu dönem borcunun belli olduğu tarih. Bir de son ödeme tarihi var, ekstre üzerinde kesin yazar. Son ödeme tarihi belli olduğunda kaç gün diye bir şey yok, o güne kadar ödemen lazım.

@yusufcan1636 hayır, bu dönem borcunun belli olduğu tarih. Bir de son ödeme tarihi var, ekstre üzerinde kesin yazar. Son ödeme tarihi belli olduğunda kaç gün diye bir şey yok, o güne kadar ödemen lazım.

Hocam burasımı? burada 0TL yazıyor ama bu gelecek ekstre tarihinden sonramı belli olacak borç?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-03-29-09-06-18-134_com.vakifbank.mobile.jpg
    Screenshot_2022-03-29-09-06-18-134_com.vakifbank.mobile.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 24

Yeni konular

Geri
Yukarı