ATM'ye bir gün 20 bin TL diğer gün 10 bin TL yatırılabilir mi?

sladerannd

Zeptopat
Simdi konu su diger konumda da yazdim buradan da yazayim. Simdi 80.000 TL harcama limitim var bankalarda, ATM'lere gunluk 20.000 TL yatirabiliyorsun ben 30.000 TL civari bir para yatiracagim 20.000 TL bir gun 10.000 TL diger gun yukleme yapabilir miyim? Bir de 80.000 TL harcama limitim var magazada alisveris yapacagim 30.000 TL'lik banka sorun cikartir mi odeme yaparken? Cevaplarinizi bekliyorum. Kartim Maas karti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok sorun olacak rakamlar değil, bankanın sorun yapması için normalde bu miktarlar yoksa bir anda 50k bandında yaparsanız arayıp sorarlar bu kadar. İçiniz rahat olsun. Tabii ki bankanızın müşteri hizmetlerini arayıp en doğru bilgiyi alın, bankaların işi belli olmaz bir bakmışsın bloke yapıştırmışlar.

Hocam imkan varsa şubeden yatırın makinede bir dakikada sayılıyor para hiç uğraşmıyorsunuz. ATM için zamanınızı alır ve para yutma gibi sorunlar çıkabilir.

Çok sorun olacak rakamlar değil, bankanın sorun yapması için normalde bu miktarlar yoksa bir anda 50k bandında yaparsanız arayıp sorarlar bu kadar. İçiniz rahat olsun.
Evet, mutlaka telefonunuz yanınızda olsun eğer güvenlik biriminden ararsalar açılmadığında bloke koyuyorlar.

Geri
Yukarı