Steam Atölye güvenli mi?

Muhammed efe2027

Centipat
Daha fazla  
Hocalarım Left 4 Dead 2 için Steam atölyesinde bulunan addonları indirmeyi düşünüyorum ancak virüslü bir dosya indirmekten çekilmekteyimdir. Bunun sebebi eskiden Garry's Mod adlı sandbox oyunundan bir addon indirmiştim lakin bu addon oyunu biraz oynadıktan sonra jumpscare vermekte olup bütün indirmiş olduğum addon klasörleri silmişti ve virüs olduğunu düşünerek format atmıştım. Şimdiyse korkuyorum. Eğer ki güvenli ise indireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Puanı iyi çokça indirilmiş addonları indirmenizde sorun olmaz diye düşünüyorum, hiçbir şekilde virüs olabileceğini düşünmüyordum Steam atölyesinde ama bu dediğinizden sonra bir önlem alın yine isterseniz.

Hocalarım Left 4 Dead 2 için Steam atölyesinde bulunan addonları indirmeyi düşünüyorum ancak virüslü bir dosya indirmekten çekilmekteyimdir. Bunun sebebi eskiden Garry's Mod adlı sandbox oyunundan bir addon indirmiştim lakin bu addon oyunu biraz oynadıktan sonra jumpscare vermekte olup bütün indirmiş olduğum addon klasörleri silmişti ve virüs olduğunu düşünerek format atmıştım. Şimdiyse korkuyorum. Eğer ki güvenli ise indireceğim.

Kesinlikle bir sorun olmaz Ark Survival Evolved için atölyeden modlar indirdim gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sizin indirdiğiniz mod özelliği bu olabilir bazen troll vb. şeylerden olabiliyor. (Çözüm olarak işaretleyebilirsin)

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı