ATTEMPTED_WRITE_TO_READONLY_MEMORY mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Omer.cank

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance 3200MHz (8x2)16gb CL16
SSD veya HDD modeli
Samsung 500GB 980 Evo NVMe
Ekran kartı
Gigabyte Radeon RX 6600 Eagle 8G 8GB GDDR6 128 Bi
Anakart
Gigabyte B450M S2H 3600mhz(OC) M.2 AM4 mATX
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600 3.6 Ghz 6 Çekirdek 35MB AM4 7nm
İnternet üzerinden 20 Kasım 2021'de satın aldığım bilgisayarımda şu ana kadar hiçbir şekilde düzgünce iş yapamadım. Aldığımdan beri sürekli karşıma gelen bir sürü mavi ekran hataları, ekran kartı sürücüsü zaman aşımı uyarıları, ekran kartı çıkarıldı uyarısı, ekran kartı sürücüleri çöktü hatası ve en son damla olan ATTEMPTED_WRITE_TO_READONLY_MEMORY mavi ekran hatasıyla sizden tekrar yardım istiyorum.
Ben hayatımda bu kadar sorunlu bir ürün kullanmadım. AMD sürücülerini 2 kez tamamen silip yeniden yükledim (Sürücüleri WHQL olarak yüklüyorum.). İki kez bilgisayarı formatladım sıfırdan temiz Windows kurdum.

Minidump dosyasının linkini aşağıya bırakıyorum:

Bilgisayardan donanım ve sürücülerden fazla anlayan birisi değilim, sizin yönlendirmelerinizle ve YouTube üzerinden güvenilir birkaç kanal üzerinden düzeltmeye çalışacağım. Bu yüzden lütfen yol gösterin...

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet üzerinden 20 Kasım 2021'de satın aldığım bilgisayarımda şu ana kadar hiçbir şekilde düzgünce iş yapamadım. Aldığımdan beri sürekli karşıma gelen bir sürü mavi ekran hataları, ekran kartı sürücüsü zaman aşımı uyarıları, ekran kartı çıkarıldı uyarısı, ekran kartı sürücüleri çöktü hatası ve en son damla olan ATTEMPTED_WRITE_TO_READONLY_MEMORY mavi ekran hatasıyla sizden tekrar yardım istiyorum.
Ben hayatımda bu kadar sorunlu bir ürün kullanmadım. AMD sürücülerini 2 kez tamamen silip yeniden yükledim (Sürücüleri WHQL olarak yüklüyorum.). İki kez bilgisayarı formatladım sıfırdan temiz Windows kurdum.

Minidump dosyasının linkini aşağıya bırakıyorum:

Bilgisayardan donanım ve sürücülerden fazla anlayan birisi değilim, sizin yönlendirmelerinizle ve YouTube üzerinden güvenilir birkaç kanal üzerinden düzeltmeye çalışacağım. Bu yüzden lütfen yol gösterin...
Bu bilgisayarı iade etme şansın var mı?

İade maalesef olmuyor ama her bir parçanın garantisi devam ediyor. Satıcı firmayla irtibata geçeceğim yarın. Onlara da bu konuyu paylaşıp neler yapabileceğime bakacağım.
O zaman garantiye gönder gitsin.
Emin olmamakla birlikte, ekran kartında donanımsal bir arıza var. Sürücü kaynaklı da olabilir.
RAM arızası da meydana gelmiş.

Geri
Yukarı