Aura Sync için hangi kablo alınmalı?

Xenomorphic

Hectopat
Aura Sync destekli fan aldım öğrendiğim kadarıyla anakarta bağlanması gerekiyormuş. Molex'ten güç alıyor sorum şu anakarta bağlamak için hangi kablodan almalıyım? Bir türlü bulamıyorum, neredeyse 2 haftadır araştırıyorum. Kontrolcümnden 3 pinli bir çıkış var erkek ama anakartımdaki header 4 pinli. 4 to 3 pin kablolarına bakıyorum, kafaları çok büyük, kontrolcüye girmez.

Bulabildiğim kablolar hep bu şekilde: 3 pin to 4 pin
Benim kontrolcüm: (ortadaki Molex ile bağlı sağdakinden veya soldakinden kasaya bağlanması gerekiyor. Acaba ben mi yanlış biliyorum?

Dosya Ekleri

• 20220916_015045.jpg
    20220916_015045.jpg
    165,5 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleyen: Moderatör:
4 pinli ise RGB, aldığınız ise 3 pin ARGB, doğru mu? Buna uygun bir aparat var fakat biraz pahalı.

Siz eli öpülesi insansınız cidden ne kadar teşekkür etsem azdır. Sanırım kontrolcümü bu ürün içinden çıkan kablolar ile bu ürüne bağlayacağım. RGB ve ARGB bağlantıları arasında farkı cidden hala anlayamıyorum sayenizde onu da anladım. İnşallah kendi Hub'ımı bu Hub'a bağlamak için kablolar içerisinden çıkıyordur. Çok teşekkür ederim.

Bir de anakartımla uyumlu bir RGB Controller bulamıyorum. Sizin bir fikriniz var mı bu konuda? ASUS Aura Sync özelliği destekleyen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı